KONST / Litografier / Färglitografi 14413485
nr 1441 3485
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 26/200. Färglitografi. Bladets mått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 77x61cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:05:59
8/1 14:13:29
10/1 18:45:03
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius